ruszsiezbeti_logo

Darmowy Angielski z 1 haczykiem.

Angielski dla seniorów za darmo ale …
angielski z 1 haczykiem

Zapraszamy serdecznie to skorzystania z projektu. 

Darmowy Angielski z 1 haczykiem

Nie zawsze można mieć tak wiele za tak niewiele.

Jak zapewne wiecie Fundacja Endorfina we współpracy z Rusz się z Beti prowadzi od pewnego czasu zajęcia dla seniorów ze szczególnym uśmiechem i zachętą dla Panów.
Na czym polega projekt? W skrócie Fundacja organizuje wykłady o różnej tematyce a seniorzy w tym czasie mogą korzystać z dobrodziejstw naszego lokalu za darmo. Rowerki Spiningowe, wolne ciężary, bieżnia, rower AirBike, rollmasaż oraz sala są do dyspozycji Panów i ich towarzyszy bez żadnych opłat. Oczywiście jest i 1 haczyk. Ostry, duży i ZDROWY!
Całym zamysłem projektu jest aby w trakcie prelekcji adresaci wykonywali proste ćwiczenia np pedałowali na naszych rowerach spinningowych. Dwie korzyści za jednym razem! Wydaje nam się, że jest to świetna opcja na zdobywanie wiedzy oraz dbania o zdrowie!

Kolejnym etapem projektu jest wprowadzenie

 

darmowy Angielski z 1 haczykiem

Tak!

 Tym 1 haczykiem jest fakt iż podczas lekcji będziesz jeździć na rowerku spinningowym. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Nauczysz się języka oraz poćwiczysz jednocześnie! 

Jeżeli chcecie uczestniczyć lub przynajmniej spróbować tej formy zapraszamy serdecznie. Warunkiem uczestnictwa jest aby przyjść z seniorem 65+ (Panem). Opiekun / towarzysz może być z poza grupy docelowej więc droga otwarta dla wszystkich chętnych.

Zapraszamy i pamiętajcie, że prelekcje są w konkretne dni oraz godziny a więcej info uzyskacie w naszej recepcji Malbork, Nowowiejskiego 48, lub pod numerem 503-66-99-09 lub naszym facebooku. Z naszych sal możecie natomiast korzystać z seniorami codziennie od 12 do 15 Poniedziałek – Piątek. 
Do dyspozycji:

~100m2 sali sportowej,
11x rowerki spinningowe,
wolne ciężary
(hantle, sztangi, kettlebellsy, ciężarki od 0.5kg do 5kg, gumy rozporowe)

Strefa Cardio a w niej

– Rower AirBike
– Bieżnia
– Rollmasażer
– Platforma wibracyjna
Zapraszamy serdecznie. Dołącz do nas już dziś.
 

Darmowy Angielski z 1 haczykiem

Darmowy Angielski z 1 haczykiem
Facebook
Print

Podziel się na facebooku