VELASHAPE V9 (ENDERMOLOGIA + RF + IR) – Szczupłe ciało bez diet!

Endermologia Malbork

Endermologia Malbork

Zabieg VelaShape łączy w sobie nowoczesne i uznawane na całym świecie technologie: radiofrekwencję — energię bipolarnego prądu o częstotliwości RF, laser biostymulujący IR oraz mechaniczny masaż podciśnieniowy (endermologia). Ich jednoczesne zastosowanie umożliwia nieinwazyjną i bezbolesną redukcję obwodu wybranych partii ciała, jak również wyraźnie zauważalną redukcję cellulitu oraz poprawę elastyczności skóry. Zabieg VelaShape może być stosowany niezależnie od rodzaju karnacji i typu skóry.

Endermologia, jak wygląda zabieg?

Zabieg daje świetne efekty w walce z cellulitem, przyspiesza metabolizm, zmniejsza tkankę tłuszczową i kształtuje sylwetkę. Podciśnienie i masaż rolkami (endermologia) rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając metabolizm oraz szybkość usuwania toksyn z organizmu. Ciało zostaje poddane drenażowi limfatycznemu, a limfa zostaje odprowadzona. RF bipolarny zastosowany w urządzeniu działa bezpośrednio na skórę oraz tkanki podskórne. Rozgrzewa tkanki do 60° C, obkurczając włókna kolagenowe i stymuluję fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Endermologia redukuje obwody ciała, tkankę tłuszczową, cellulit, zwiotczenia ciała, poprawia jędrność skóry oraz wygładza zmarszczki.

Endermologia, jakie są zalecenia?

Najlepiej korzystać z tego zabiegu można osobą: po zabiegach liposukcji, wymagających redukcję tkanki tłuszczowej w sposób nieoperacyjny, potrzebujących wygładzenie i ujędrnienie skóry twarzy i ciała, pragnących modelowanie sylwetki, potrzebujących poprawienie krążenia krwi i limfy w organizmie, rozluźnienie mięśni i stawów, przygotowanie mięśni do wysiłku fizycznego, rozluźnienie mięśni po aktywności fizycznej, zmniejszenie obrzęków, leczenie blizn po oparzeniach i operacjach, mających walkę z bólami po zabiegach, bólami pleców i mięśni oraz niewydolność naczyniowa.

Endermologia, jakie są przeciwskazania?

Przeciwskazaniami są: choroby serca, rozrusznik serca lub wszczepiony defibrylator choroby nowotworowe, implanty metalowe lub inne w obszarze zabiegu, ciąża lub karmienie piersią 3-6 miesięcy po porodzie, zmiany i uszkodzenia skóry w obszarze zabiegu, wysypka, tatuaże, złe gojenie ran, szczególnie sucha i wrażliwa, zaburzenia krwawienia, zakrzepica, cukrzyca, miesiączka, choroby stymulowane światłem/ciepłem, przyjmowanie antybiotyków oraz zapalenie żył i żylaki.

Pamiętaj, że korzystając z naszych zabiegów możesz jednocześnie dołączyć do naszych zajęć. Pomorze to w przyspieszeniu procesu jak chcesz osiągnąć i pozytywnie wpłynie na Twój organizm. Na zajęcia możesz zapisać się >>> tu <<<

Jeśli chcesz zobaczyć co nowego u nas zajrzyj na nasze media społecznościowe

Endermologia Malbork

Podziel się na facebooku