LIMFODRENAŻ – Z łatwością pozbądź się cellulitu i ciesz się rezultatem!

Dodaj podtytuł (4)

Płyn gromadzący się w ludzkim ciele może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji: pojawienia się cellulitu i zbędnych kilogramów, zmiany sylwetki i pogorszenia stanu zdrowia.

Nowoczesne metody usuwania nadmiaru płynów z organizmu przyczyniają się do szybkiej likwidacji obrzęków, poprawiają ogólne samopoczucie i pomagają uporządkować organizm. Osobom cierpiącym na obrzęki lekarze zalecają profilaktyczne sesje masażu drenażu limfatycznego.

Technika modelowania sylwetki mająca na celu usunięcie nadmiaru płynów z organizmu i usunięcie obrzęków – to właśnie drenaż limfatyczny. Ten masaż przyczynia się do normalizacji procesów metabolicznych, usuwania nadmiaru płynów z organizmu, łagodzi skurcze mięśni i zmęczenie. Często drenaż limfatyczny przeprowadza się w kompleksowym leczeniu cellulitu, ponieważ ta procedura usuwa nadmiar płynu śródmiąższowego z organizmu, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi.

Jak wygląda sam proces?

Zabieg drenażu limfatycznego, który wykonuje urządzenie zamiast masażysty. Jest to intensywny masaż powietrzem, podczas którego wybrane części naszego ciała poddawane są intensywnemu uciskowi. Poprzez rytmiczne uciskanie tkanek wykonujemy bardzo skuteczny drenaż. Pobudzamy komórki do przyspieszania metabolizmu, zwiększamy ukrwienie. Dzięki temu dochodzi do oczyszczenia organizmu, usunięcia toksyn i produktów ubocznych przemiany materii.

Zazwyczaj stosuje się serię 8-10 zabiegów. Masaż limfatyczny możemy wykonywać nawet codziennie. Do podtrzymywania efektów stosuje się natomiast 1-2 razy w tygodniu.

Podziel się na facebooku