Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

O NAS

Nazywam się Beata Lipecka-Płocharska i jestem instruktorką Fitness od stycznia 2013 r., i trenerem personalnym od 2015 r.

Bycie instruktorką i trenerem to moja pasja i sposób na życie. Jednak zanim nią zostałam uprawiałam inne sporty. Zaczynając od tańca przez pływanie, triathlon, Smocze Łodzie, bieganie do bycia Instruktorem. 2-krotnie uczestniczyłam w Mistrzostwach Europy w Smoczych Łodziach (Sankt Petersburg – 2 miejsce na dystansie 200m, 500m, 2000m) oraz w Sabaudii we Włoszech. Wielokrotnie brałam udział na Mistrzostwach Polski właśnie w tej dyscyplinie. Bardzo często kończąc zawody „na pudle” (1,2,3 msc). Przygoda ze Smoczymi Łodziami skończyła się wraz ze szkołą średnią.


Moją kolejną pasję rozwinęłam na studiach było to bieganie, z którym nie rozstaje się do dnia dzisiejszego. Ukończyłam 10 maratonów (42 195km) i ciągle przygotowuję się do kolejnych. Zdobyłam również Koronę Maratonów Polskich ( ukończenie 5 największych Maratonów tj. w Poznaniu, Dębnie, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie w ciągu 2 lat kalendarzowych). Wyznaczam sobie nowe cele – i skrupulatnie dążę do ich realizacji.

Interesując się tematem zdrowego stylu życia, poszerzam swoją wiedzę na wielu kursach/szkolenianiach/spotkaniach. Zostało to docenione przez osoby ze mną ćwiczące, zostałam TRENEREM POWIATU MALBORSKIEGO 2015 r. Moje poczynania zauważone zostały również przez urzędy, moja firma została nominowana w konkursie "DEBIUT ROKU 2015" oraz "DEBIUT ROKU 2016". Ogranizuję sportowe imprezy, które mają na celu zachęcenie do uprawiania aktywności fizycznej przede wszystkim kobiety. Jestem również prezezesem Stowarzyszenia Endorfina, a prytwanie szczęśliwa żona i mama Trójki cudownych maluchów :) Firmę tę reprezentują również wspaniali Instruktorzy: Anitka, Angela, Justyna, Oksana, Karolina, Mariusz - dziękuję, że jesteście! (zdjęcia poniżej)

Wybierając ten zawód chciałam połączyć moją miłość do tańca z ćwiczeniami. I oto jestem! Gotowa na nowe wyzwania, realizację nowych celów i pełna marzeń. Rozruszam każdego, kto wpadnie mi w ręce. Jestem dla Was – a wy dla mnie. Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą!!! Poznajcie również wspaniałą kadrę, z którą współpracuje! (zdjęcie poniżej)


 

team

Zapisz się na zajęcia 

Czekamy właśnie na Ciebie

 

Przejdź do formularza