PLATFORMA WIBRACYJNA Z MASAŻEREM – Rozpocznij pracę wszystkich mięśni

Dodaj podtytuł (7)

Platforma może znacznie zwiększyć intensywność Twoich treningów i szybko osiągnąć pożądaną jędrną sylwetkę bez nadmiernego obciążania serca! Umożliwia ten trening z 3 poziomy intensywności. Stojąc pośrodku urządzenia, symuluje chodzenie, zachowując niewielką przerwę między nogami, dzięki czemu można biegać, symulując sprint. Urządzenie posiada 99 poziomów prędkości, w połączeniu z timerem, który posiada komputer. W zestawie znajdują się pasy oporowe, które urozmaicą i uzupełnią trening.

Dodatkowo ona idealnie stymuluje krążenie krwi, odpręża i wspomaga regenerację mięśni. Platforma wibracyjna także zmniejsza cellulit, powoduje skuteczną utratę wagi, normalizuje pracę serca oraz poprawia elastyczność Twojego kręgosłupa.

Największym plusem jest to, że 30 minut ćwiczenia na tym urządzeniu jest równe 1 godzinie treningu na symulatorach na siłowni, 1,5 godzinie gry w tenisa oraz 45 minutom intensywnego, szybkiego biegu! Przyczyną tego służą wibracje, które jeszcze bardziej poprawiają wyniki. W związku z tym mięśnie cały czas pracują. Co więcej, z tej pracy korzysta także skóra, która staje się bardziej elastyczna i jędrna. Na pewno Tobie to może pomóc, jeśli masz cellulit. Platforma jest również dobra dla tych, którzy mają problemy związane ze stawami, ponieważ jest udowodnione, że takiego typu trening nie za krzywdzi Twoim stawem.

To jest prawie jak osobisty trener fitness i masażysta w jednym urządzeniu! Zapisując się u nas na zabieg, możesz spodziewać się skutecznego treningu lub usunięcia napięcia fizycznego i nerwowego. Platforma posiada prostotę i widoczny efekt działania z przyjemnością regularnych treningów. W pracy może złagodzić nagromadzone zmęczenie, stres, zwiększy aktywność, wydajność i doda energii w środku dnia pracy.

Podziel się na facebooku