ROLLMASAŻ Z PODCZERWIENIĄ – Pokonaj cellulit podczas odchudzania

Dodaj-podtytul-9

Urządzenie przedstawia bęben z drewnianymi rolkami obracającymi się dokoła. ROLLMASAŻ polega na masowaniu dowolnych obszarów: ramion, nóg, pośladków oraz brzucha. Jesteśmy pewni, że po sesji klienci w Rusz się z Beti szybko zapomną сzym są obrzęki, obwisła skóra i cellulit.

Jak będzie wygłądał zabieg?

Określimy na początku, gdzie byś chciał/-a zrobić masaż, później ustawimy Cię w prawidłowej pozycji i ustalimy odpowiednia prędkość oraz kierunek obrotu rolek. Opcjonalnie według Twoich życzeń możemy wyłączyć lub włączyć podczerwienie.

Regularne wizyty pozwolą Ci pozbyć się (lub w zaawansowanych przypadkach zredukować) bóle mięśni. Trenażer na rolkach to właśnie ta rzecz, której nie da się niczym zastąpić w zwykłym klubie fitness, jeśli zdecydujesz się poważnie zająć się odchudzaniem. Utrata kilku kilogramów po wysiłku fizycznym sprawi, że Twój organizm pozbędzie się dużej ilości tkanki tłuszczowej, ale bez odpowiedniej pielęgnacji skóra pozostaje nieidealna. Zdecydowanie zalecamy, abyś osoby, które zamierzają zacząć się odchudzać, muszą zwrócić szczególną uwagę na swoją skórę.

Dla kogo jest odpowiednia terapia masażu?

Masaż pasuję dla tych, którzy śledzą (a przynajmniej czasami starają się podążać) za swoim zdrowiem oraz sylwetką. Rollmasaż ma bardzo podobne efekty co klasyczny masaż ręczny, lecz każda sesja kosztuje znacznie mniej, a sam zabieg jest całkowicie kontrolowany przez Ciebie!

Rozpocznij regularne treningi na symulatorze już teraz, a wkrótce problematyczne obszary Twojego ciała będą znacznie mniej odczuwalne 🙂

Podziel się na facebooku