O nas

O mnie

Nazywam się Beata Lipecka-Płocharska i jestem Instruktorką Fitness od stycznia 2013 r., Trenerem Personalnym od 2015 r. oraz Psychodietetykiem od 2021r. Ukończyłam również szkolenia z zakresu Box Instruktor, Funcional Treiner, Instruktor Siłowni, Instruktor Sportów Siłowych, TRX Instruktor, Jump Instruktor, Cross Instructor, Dietoterpia oraz Dietetyka oraz masaż bańką chińską. Rozwijanie własnej działalności to również zasługa ukończonych przeze mnie studiów Inżynierskich na Politechnice Gdańskiej na kierunku Zarządzanie.

Bycie instruktorką i trenerem to moja pasja i sposób na życie. Jednak zanim nią zostałam uprawiałam inne sporty. Zaczynając od tańca przez pływanie, triathlon, Smocze Łodzie, bieganie. 2-krotnie zostaliśmy w-ce Mistrzami w Mistrzostwach Europy w Smoczych Łodziach (Sankt Petersburg – 2 miejsce na dystansie 200m, 500m, 2000m) oraz w Sabaudii we Włoszech. Wielokrotnie brałam udział na Mistrzostwach Polski właśnie w tej dyscyplinie. Kończąc zawody „na pudle” (1,2,3 msc). Przygoda ze Smoczymi Łodziami skończyła się wraz ze szkołą średnią.

Moją kolejną pasję rozwinęłam na studiach było to bieganie, z którym nie rozstaje się do dnia dzisiejszego. Ukończyłam 10 maratonów (42 195km) i ciągle przygotowuję się do kolejnych. Zdobyłam również Koronę Maratonów Polskich ( ukończenie 5 największych Maratonów tj. w Poznaniu, Dębnie, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie w ciągu 2 lat kalendarzowych). Wyznaczam sobie nowe cele – i skrupulatnie dążę do ich realizacji.

Interesując się tematem zdrowego stylu życia, poszerzam swoją wiedzę na wielu kursach/szkolenianiach/spotkaniach oraz studiach. Ukończyłam Studia na Kierunku Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Moje starania zostały docenione przez osoby ze mną ćwiczące, zostałam TRENEREM POWIATU MALBORSKIEGO 2015 r. Moje poczynania zauważone zostały również przez urzędy, moja firma została nominowana w konkursie “DEBIUT ROKU 2015” oraz “DEBIUT ROKU 2016”. Organizuję sportowe imprezy, które mają na celu zachęcenie do uprawiania aktywności fizycznej przede wszystkim kobiety. Od wielu lat działam również prospołecznie, jestem prezesem Fundacji Endorfina, a prywatnie szczęśliwą żona i mamą Trójki cudownych maluchów 🙂 Firmę tę reprezentują również grono doświadczonych, profesjonalnych Instruktorów! Dziękuję, że dzięki Wam zwiększamy spektrum działania i możemy razem tworzyć niesamowitą jakość!

Wybierając ten zawód chciałam połączyć moją miłość do tańca z ćwiczeniami. I oto jestem! Gotowa na nowe wyzwania, realizację nowych celów i pełna marzeń. Rozruszam każdego, kto wpadnie mi w ręce. Jestem dla Was – a wy dla mnie. Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą!!!

beti_home_v.01

Trenerzy

Mariusz

Instruktor Sportu,
Instruktor Cross,
Technik Masażysta

Czytaj więcej →

Oksana

Instruktor Step,
Instruktor treningu siłowego oraz funkcjonalnego

Czytaj więcej →

Anita

Instruktor Fitness,
Instruktor Stretchingu,
Instruktor Aerobiku

Czytaj więcej →

Karolina D.

Instruktor Fitness,
Trener Personalny,
Dietetyk

Czytaj więcej →

Karolina A.

Instruktor Jump Trampoliny,
Instruktor Fitnessu

Czytaj więcej →

Alicja

Instruktor Fitness,
Fizjoterapeuta

Czytaj więcej →

Rafał

Czytaj więcej →