Treningi online

Treningi na platformie online

Zapraszam cię do wspólnych treningów dzięki którym poprawisz kondycję, wymodelujesz sylwetkę, rozruszasz swoje ciało,  pozbędziesz się bólów pleców, i zapewnisz sobie solidny zastrzyk endorfiny. To wszystko w towarzystwie i pod okiem naszych wykwalifikowanych trenerów.

Ruch to Życie

Zdradź swoją otyłość
- pakiet 5 treningów

Treningi, które znajdziesz w tym pakiecie to głównie treningi interwałowe czyli przeznaczone dla osób, które chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz poprawić kondycję. Są to dość intensywne ćwiczenia, które wykonuje się w rundach, tak zwanych interwalach, pomiędzy którymi wprowadzane są lżejsze ćwiczenia takie jak marsz. Ćwiczenia w tego typu treningach nastawione są na maksymalne przyspieszenie tętna oraz metabolizmu, co pozwala spalić zbędne kalorie i pozbyć sie tkanki tłuszczowej. Dołącz na pokład tego kursu – i ciesz sie z upragnionej Sylwetki!

Brzuch, boczki, pośladki cz.1

Czas:

Interwały dla początkujących

Trener:
Czas:

Stretching & mobility

Trener:
Czas:

Trening interwałowy – Jedziesz Bejbe

Trener:
Czas:

Turbo doładowanie + Aerobox

Trener:
Czas:

Sylwetka marzeń
- sexy brzuch i jędrne pośladki

To właśnie zestawy tych ćwiczeń zapewnią Tobie zgrabną sylwetkę, jędrne pośladki, piękny brzuch oraz przyśpieszą spalanie tkanki tłuszczowej.
Wiedziałaś, że mięśnie brzucha odpowiadają nie tylko za walory estetyczne? Są również ważnym elementem wpływającym na prawidłową postawę ciała! Każda z nas marzy o płaskim i pięknie wymodelowanym brzuchu, i krągłych, jędrnych pośladkach – dlatego przygotowaliśmy specjalny zestaw ćwiczeń właśnie na te partie ciała!

Brzuch, boczki, pośladki cz.1

Czas:

Brzuch, boczki, pośladki cz.2

Czas:

Jędrne pośladki

Trener:
Czas:

Sexy brzuch

Trener:
Czas:

Sexy brzuch i boczki

Trener:
Czas:

Zdrowy Kręgosłup
- Recepta na Zdrowie

Kręgosłup – czyli trzon naszego organizmu. Aby poprawić jego kondycje należy wzmocnić mięśnie, które są wokół niego, czyli mięśnie grzbietu oraz brzucha, dzięki którym ciało jest utrzymywane w pionie. Ćwiczenia dobrane w tym kursie stabilizują mięśnie głębokie, wzmacniają je i są doskonałym treningiem ogólnorozwojowym. 

Zdrowy kręgosłup cz. 1.

Trener:
Czas:

Zdrowy kręgosłup cz. 2.

Trener:
Czas:

Zdrowy kręgosłup cz. 3.

Trener:
Czas:

Zdrowy kręgosłup cz. 4.

Trener:
Czas:

Zdrowy kręgosłup cz. 5.

Trener:
Czas:

Fitness Medyczny
- Prozdrowotny trening dla Kobiet i nie tylko!

Fitness Medyczny poprowadzony przez fizjoterapeutkę Alicję wzmocni Twoje mięśnie głębokie, wzmocni mięśnie dna miednicy, poprawi czucie głębokie oraz koordynację wewnątrz-mięśniową. Jest to swoista forma terapii ruchowej dla każdego.

Fitness medyczny cz. 1.

Trener:
Czas:

Fitness medyczny cz. 2.

Trener:
Czas:

Fitness medyczny cz. 3.

Trener:
Czas:

Stretching & mobility

Trener:
Czas:

Zdrowy kręgosłup cz. 5.

Trener:
Czas:

Step Cardio
- odchudzający trening na Stepie

Step aerobik to forma zajęć Fitness, do których wykorzystuje się specjalną platformę zwaną stepem. Ćwiczenia w rytm tanecznej muzyki polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Podczas jednych zajęć można spalić nawet 600kcal, a ponadto wyrzeźbić i ujędrnić uda, pośladki oraz łydki.

Step 1

Czas:

Step 2

Czas:

Step 3

Czas:

Step 4

Czas:

Step 5

Czas: