Zumba Fitness

Zumba jest połączeniem tańca i aerobiku, tradycyjnych kroków tanecznych wykorzystywanych w fitnessie, oraz ćwiczeń kształtujących i ujędrniających ciało. Łączy w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowymi krokami, tworząc atmosferę świetnej zabawy. Zumba kieruje się zasadą: ćwiczenia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonywania. Jest to program ćwiczeń doskonały zarówno dla ciała, jak i dla umysłu, pozwala ćwiczącym osiągnąć dobre samopoczucie, oraz w widoczny sposób kształtować sylwetkę. Po prostu bawisz się i spalasz mnóstwo kalorii. Zumba to program ćwiczeń odpowiedni dla wszystkich. 

trener zumba rusz się z beti

Zumba – jej zalety:

większa świadomość własnego ciała – ruszając się, wiemy, jak pracuje nasze ciało. Zaczynamy przekraczać granice, nasze ciało staje się bardziej rozciągnięte i potrafi więcej, spadek masy ciała – podczas godzinnych zajęć tańca zumby można stracić nawet 500 kalorii, poprawa kondycji fizycznej – po pewnym czasie z łatwością przychodzi wytrzymanie całej godziny zajęć, brak monotonii – każde zajęcia taneczne zumby są inne, często powtarzamy te same ruchy, ale za każdym razem uczymy się czegoś nowego.

Muzyka jest kolejnym atutem, dzięki któremu można zapomnieć o nudzie i rutynie podczas tańczenia zumby, poprawa wyglądu sylwetki – ciało wykonując wiele, różnych i aktywujących za każdym razem inne partie mięśniowe ruchów, ma możliwość ujędrnienia się i wymodelowania sylwetki, pozytywny wpływ na stan zdrowia – regularny wysiłek fizyczny zapobiega chorobom układu krwionośnego i zmniejsza poziom stresu, zumba może być wykonywana przez każdego – bez względu na wiek, kondycję czy sprawność fizyczną. poprawa poczucia rytmu – zumba sprawia, że łatwiej tańczyć nam również do innej muzyki. dawka endorfin – zumba sprawia, że czujemy się znacznie lepiej i mamy energie do dalszego działania. 

Zapisz się na trening

Na ten i inne treningi możesz zapisać się >>> tutaj <<<

Współpraca

Współpracujemy z Fundacją Endorfina, która aktywnie promuje zdrowy styl życia i co raz to stara się organizować i przeprowadzać nowe, atrakcyjne projekty sportowe dla mieszkańców Malborka i całego województwa Pomorskiego. Sprawdź czy aktualnie nie realizują jakiegoś fajnego projektu w którym można poćwiczyć np na zajęciach Cross >>> Fundacja Endorfina <<<

Podziel się na facebooku