BODY SCULPT – Jak technologia może zmodyfikować Twoje ciało

Dodaj podtytuł (1)

Bardzo chcę się rozwijać w tym, co robię i pragnę, żeby Rusz się z Beti stało miejscem najbardziej wygodnym dla naszych klienci. Od niedawna u nas się pojawiła możliwość zabiegów modelowania sylwetki i jednym z najważniejszych i skuteczniejszych maszyn to jest BODY SCULPT. Już po pierwszym zabiegu będzie widać różnicę, a co dopiero po czwartym i ósmym… Tak, tak, tak BODY SCULPT jest na to zdolny. Brazylijskie pośladki, usunięty tłuszcz z brzucha i skuteczne, szybkie efekty – to, co Ciebie może czekać po wizytach.

Jak to działa?

Początkowo określimy z Tobą, czym będzie nasz cel i gdzie najbardziej potrzebujesz zmian. Indywidualnie ustalimy sposób, w którym będziemy mogli osiągnąć wymarzonej sylwetki. Będziesz leżeć w wygodnej pozycji 30 minut, a zabieg składa się z kilku etapów, które będą między sobą łączone. Pierwszy – regenerujący, który powoduje szybkie, rytmiczne skurczy. Drugi etap polega na napięciu określonych mięśni, trwający około 20 sekund. Po 30 minutach zlecam napić się proteinowego koktajlu 🙂

I nie, to nie jest wcale bolesne, jedynie możesz odczuwać napięcie mięśni. Jest to bezpieczny zabieg innowacyjnych technologii, posiadający skuteczność według badań medycznych! Znaczne efekty widać po 4 zabiegu. Zauważysz zniknięcie tkanek tłuszczowych oraz obecność znacznie większych mięśni. Wizualnie będzie widać wygładzony brzuch, wyszczuplenie talii oraz brazylijskie pośladki.

Cieszę się widzieć zadowolonych klienci, którzy byli szczęśliwie zaskoczeni po zabiegu. Przecież takie efekty w tak krótkim czasie to jest niesamowite! Takiego typu technologia na pewno pomoże Ci uzyskać większe, twardsze mięśnie, ładną i wysportowaną sylwetkę oraz pewność siebie. Bardzo zachęcam Cię do spróbowania, bo to jest idealny, szybki i skuteczny sposób uzyskać takie ciało, o którym pragnęłaś/-eś.

Podziel się na facebooku