ELEKTROSTYMULACJA – Podaruj sobie efekt siłowni bez siłowni

Dodaj podtytuł (2)

Na czym to polega?

W trakcie zabiegu 30-45 minutowego za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała następuje stymulowanie wybranych mięśni. Dzięki przyjemnym, delikatnym, lecz głębokim impulsom elektrycznym stymuluje się kompleksowo tkanki powierzchniowe i przenikają w głąb skóry.

Poprawia się wygląd sylwetki, rozbicie cellulitu i spalenie tkanki tłuszczowej. Polepszają się dotlenienia skóry, przyśpiesza się produkcja kolagenu i elastyny, a także zmniejsza dolegliwości bólowych i ogólną poprawę odporności. Mało tego, elektrostymulacja pobudza wzrost włókien kurczliwych, stymuluje tworzenie nowych białek oraz aktywuje rozrost włókien mięśniowych. Ten zabieg nie należy do bolesnych, a działanie urządzenia odczuwa się jako chwilowe i krótkotrwałe spięcia mięśni (skurcze).

Możesz stosować elektrostymulacje na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej pokazują się na brzuchu, udach i ramionach. Polecany zabieg również do poniesienia pośladków. Najbardziej skuteczne efekty możesz uzyskać, powtarzając zabieg co 2-3 dni. Liczbę zabiegów w serii dobierzemy indywidualnie, jednak dla osiągnięcia trwałych efektów wymagana jest seria minimum 8 zabiegów.

Zredukuj tkankę tłuszczową, wzmocnij mięśnie i wymodeluj sylwetkę! Umów się na pierwszy zabieg już teraz!

Podziel się na facebooku