SAUNA KARBONOWA — bezpieczna alternatywa dla liposukcji!

Dodaj podtytuł (5)

Nowoczesne osiągnięcia naukowe i technologiczne mają na celu poprawę jakości otaczającego nas świata, a także zaoszczędzenie czasu w naszym przyspieszonym tempie życia. Jedną z ostatnich takich innowacji wprowadzonych do życia stała się sauna karbonowa. Jest mocno zakorzeniona i szeroko stosowana w różnych dziedzinach kosmetologii i medycyny.

Sauna karbonowa to specjalistyczne urządzenie wyszczuplające i modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej z oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi wykorzystujące ciepło podczerwone. Nasz Model jest 3-strefowy. Składa się z komory dolnej (nogi), środkowej (brzuch) oraz górnej (ramiona). Istnieje możliwość pracy na wybranej komorze, na przykład tylko na nogach.

Na co wpływa zabieg?

Sauna jest najczęściej stosowana w kosmetologii do odchudzania i poprawy stanu skóry. Dzięki efektowi termicznemu poprawia się krążenie krwi, pory są rozszerzone i oczyszczone, a zrogowaciała warstwa naskórka zostaje usunięta. Z powodu zwiększonego pocenia się pory, które były zatkane przez długi czas, naturalnie zaczynają funkcjonować. Poprawia się ogólny stan skóry – staje się ona bardziej elastyczna, ujędrniona, już po pierwszym zabiegu cera wyraźnie się poprawia; likwiduje drobne niedoskonałości, takie jak wysypki i trądzik; drobne zmarszczki są wygładzone; obrzęk znika; staje się mniej złogów cellulitu; w niektórych przypadkach ustępują małe blizny.

Podziel się na facebooku